Sākotnējā VSETT 9+ Intelligent Brushless Kontrolieris piemērots VSETT 9+ Elektriskā Motorollera Priekšējais un Aizmugurējais Motors ar Zālē Sine Vilnis

w110

Jauns produkts

€59.84

Tagi: inokim ox, brushless urbt mehānisko, pilsētas braucējiem motorollera, brushless motors rc, electr motorollera, kelly kontrolieris sinewave, 2000w motorollera, kick motorollera, sabvoton, sine vilnis līdzstrāvas motoru kontrolieris.

GALVENIE PUNKTI, PIRMS PIRKŠANAS

Pateicoties īpašajai gadījumos rightnow, satiksme varētu kavēties, un * Tas ir oriģināls VSETT kontrolieris, tas der tikai, lai VSETT 9+ elektriskā motorollera.Izņemot VSETT 9+, es ļoti iesakām jums nav iegādāties to, es nezinu neko par jūsu motorollera, un es nevaru sniegt jums jebkādu noderīgu informāciju, protams, es nezinu, kas notiks, kad to nomaina.Protams, es nevaru uzņemties saistības šajā situācijā, paldies par jūsu sapratni. * Produkta nosaukums: VSETT 9+ Intelligent Brushless Motor Kontrolieris Izmērs kaste: 86*52*46mm (L*W*H) Svars: B: 285g A: 246g Spriegums: DC 48V Off spriegums: 40V Strāva: 23A *max ātrums bija ierobežots līdz mazāk nekā 25km/h stingri, kad mēs izstrādājām tos ievērot likumus vairumā contries un reģionos.Jums ir nepieciešams, lai nogrieztam ātrumu-tikai kabeli, lai atbrīvotu max strāvas 23A. * Mēs pastāvīgi uzlabot mūsu produktus, un mums ir daudz dažādu piegādātājiem, lai nodrošinātu daļām, tāpēc varbūt nelielas detaļas atšķirsies no fotogrāfijas, apraksts lapas, tas ir normāli, tas nozīmē, ka jūs saņemat jaunākais modelis, tas ir oficiāls veikals, es apsolu sniegt jaunākās uzlabotus modeļus, vienkārši apraksta lapā nav atjaunota vēl! * Uzstādīšanas un pielāgošanas par šo preci prasa augstu rokās-par spēju, es nezinu, atsauce/instrukcijas/manuāla rokasgrāmata, tāpēc, lūdzu, instalējiet to rūpīgi, vai atrast profesionālu mehāniķis lai jums palīdzētu. * Mums nav jāsniedz atbilstoši skrūves/uzgriežņus un instalējot rīki. * Pārliecinieties, vai visas skrūves ir pievilktas pirms jūsu izjādes. * Cenā neietilpst muitas un nodokļi.Pastāv varbūtība, ka preces tiks atzīmēta ar muitas, ja jūsu pakete tiek pārbaudīts, jums ir nepieciešams pievērst muitas, ko youself.Es nezinu, specifiskais muitas tarifu standarta.Jums ir nepieciešams, lai uzzinātu par muitas aģentūru jūsu valstī.

  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Modeļa Numurs: VSETT 9+

Saistītie Produkti

Trending.